Najseksowniejsze zdjęcia Polek Blog poświęcony gorącym zdjęciom celebrytek

18Gru/11Off

Ewa Farna sexy fotki

upskirt majtki ewy farny

Zanim zaczęła się jej przygoda ze śpiewem, należała do narciarskiego klubu SKY Beskyd.

Ewa Farna (ur. 12 sierpnia 1993 w Tyrzyńcu. Polska i czeska piosenkarka pop-rockowa. Zwyciężczyni jednej z edycji programu szansy na sukces.

Śpiewa po czesku i po polsku. Na rynku muzycznym zadebiutowała w 2006 wydanym w Czechach albumem Měls mě vůbec rád, który uzyskał status platynowej płyty. W 2007 została uznana za "odkrycie roku" przez czeską prasę branżową (m.in. magazyn Rock&Pop). Zwyciężyła w kilku plebiscytach w kategoriach Debiut Roku oraz Najlepsza Piosenkarka.
Trzecia płyta ?Sam na sam? została wydana 9 listopada 2008 roku przez Universal Music Polska i był to jej debiut na rynku polskim. Krążek był polską wersją jej pierwszej płyty ?Měls mě vůbec rád?. Kolejny album to ? Cicho?, który ukazał się 16 marca 2009 roku nakładem Magic Recrds- polskiej wytwórni płytowej, która wchodzi w skład Universal Music Polska. Owy album otrzymał Superjedynkę w trakcie trwania Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu, tym samym zyskał określenie ?Płyty Roku?. Następnie odbył się Sopot Hit Festiwal 2009, gdzie utwór ?Cicho? zdobył miano ?Polski Hit Lata 2009?.

Konkursy, które wygrała Ewa to między innymi: konkurs piosenki zorganizowany na Morawach, pierwsze miejsce na Europejskim Festiwalu Młodzieży w Sosnowcu, Konkurs Piosenki Dziecięcej w Hawierzowie, tam właśnie dostrzegł ją Leszek Wronka (producent muzyczny) , który potem pomógł Ewie stworzyć materiał demo. Chwilę później był występ w programie ?Szansa na sukces?, tam artystka zaśpiewała piosenkę Ryszarda Rynkowskiego ?Za młodzi, za starszy? i tym samym wygrała program.

Zakres tematyczny: Ewa Farna Komentarze
Komentarze (0) Trackbacks (0)

Przepraszam, dodawanie komentarzy zablokowane.

Trackbacks are disabled.